Chcete další informace o dovozu aut? Podívejte se na auta z dovozu diskuzní fórum.

Webmobil24.de

webmobil24.de

K dalším výrazným hráčům na poli online bazarů automobilů je právě webmobil24.de. Samozřejmostí je obsáhlé vyhledávání dle zadaných kritérií, které si může žadatel specifikovat podle svých požadavků. Autobazar Webmobil24.de je přístupný ve 28 jazycích, takže podaná nabídka na prodej vozu je zobrazena opravdu ve velkém množství zemí v jejich vlastní lokalizaci.

Navíc inzerát umístěný na stránkách Webmobil24.de je dále exportován do více než 100 dalších bazarů a burz vozidel, kde je také nabízen a rozšiřuje tak možnosti potenciálního kupce. Pro kupující představuje tento inzertní portál vhodnou možnost pro vyhledání a porovnání vozidel. Možnost pomocí odpovědního formuláře navíc značně usnadňuje kontakt s prodávajícím.Novinky

09-10-2010 - Dovoz aut z Německa

Dovoz aut z Německa je velice oblíbený hlavně z hlediska ceny vozidel. Některé vozidla se dají sehnat za mnohonásobně menší cenu než v tuzemsku. Dovoz vozidel má několik výhod a nevýhod, občas bývá vetší problém dovézt auto a vyřídit všechny potřebné doklady. Byrokracie často komplikuje převod vozidel na české majitele.

20.01.2010 - Povinné ručení a porovnání

V poslední době se stalo sjednávání povinného ručení po internetu velice oblíbené a to z mnoha důvodů. Sjednání online vám ušetří hodně času s vyřizováním a papírováním, umožní vám sjednat povinné ručení během 10 minut. Další výhodou je porovnání povinného a vybrání té nejvíc vhodné varianty pro váš vůz i vaši peněženku.

21.12.2009 - Motorové vozidla a pojištění

V poslední době je velice oblíbené pojištění motorových vozidel online. Tento způsob vyhledání nejlevnějšího povinného ručení má hodně výhod. Nemusíte chodit na pobočku a nemusíte se starat o výběr pojištění. Počítač vám automaticky najde nejvýhodnější a nejlevnější nabídky. Na vás už jenom zbývá vybrat si to nejlepší nabídky, zaplatit a vyplnit několik formulářů. Vše proběhne z pohodlí vašeho domova.