Chcete další informace o dovozu aut? Podívejte se na auta z dovozu diskuzní fórum.

Webauto.de

webauto.de

Portál Webauto.de má velmi jednoduchý web, který je částečně lokalizován i do češtiny. S překladem si autoři příliš hlavu nelámali, takže některé obraty vyloudí občas i úsměv na tváři. Ale jinak vše funguje dle obvyklých pravidel. U vyhledávání jsou k dispozici parametry jako výrobce a model vozidla, rozmezí pro cenu v EUR, stav tachometru, první registrace a blízkost určitému směrovacímu číslu. Díky velmi široké databázi automobilů je hledání příslušného vozidla spíše pouze otázkou ceny.

Webauto.de hlásí, že má aktuálně k dispozici a na svém portálu online přes 200 000 vozidel, takže jejich nabídka je opravdu rozmanitá a jistě uspokojí velkou řadu zákazníků. Navíc nabízí i další služby jako pomoc s financováním, pojištěním, doplněním výbavy a poskytuje bezpečnostní informace, jak nenaletět a při nákupu vozidla zbytečně neprodělat.
Novinky

09-10-2010 - Dovoz aut z Německa

Dovoz aut z Německa je velice oblíbený hlavně z hlediska ceny vozidel. Některé vozidla se dají sehnat za mnohonásobně menší cenu než v tuzemsku. Dovoz vozidel má několik výhod a nevýhod, občas bývá vetší problém dovézt auto a vyřídit všechny potřebné doklady. Byrokracie často komplikuje převod vozidel na české majitele.

20.01.2010 - Povinné ručení a porovnání

V poslední době se stalo sjednávání povinného ručení po internetu velice oblíbené a to z mnoha důvodů. Sjednání online vám ušetří hodně času s vyřizováním a papírováním, umožní vám sjednat povinné ručení během 10 minut. Další výhodou je porovnání povinného a vybrání té nejvíc vhodné varianty pro váš vůz i vaši peněženku.

21.12.2009 - Motorové vozidla a pojištění

V poslední době je velice oblíbené pojištění motorových vozidel online. Tento způsob vyhledání nejlevnějšího povinného ručení má hodně výhod. Nemusíte chodit na pobočku a nemusíte se starat o výběr pojištění. Počítač vám automaticky najde nejvýhodnější a nejlevnější nabídky. Na vás už jenom zbývá vybrat si to nejlepší nabídky, zaplatit a vyplnit několik formulářů. Vše proběhne z pohodlí vašeho domova.