Chcete další informace o dovozu aut? Podívejte se na auta z dovozu diskuzní fórum.

Prověření vozidel

Před uskutečněním obchodu je dobré si prověřit auto na všechno dostupných místech. Můžeme ověřit VIN kód nebo třeba poznávací značku. Samostatné prověření vin kodu najdete zde.

Vyhledávat můžete podle registrační značky, čísla vin, čísla motoru nebo třeba podle čísla podvozku.

Dál máme několik dalších možností ověření totožnosti automobilu. Na stránkách policii České republiky můžete zjistit zda li vozidlo nebylo odcizeno. Jedná se jenom o záznam pro ČR a data nemusí být aktuální ani pravdivá. Slouží jenom jako informační charakter, přesto se tam dá zjistit spousta důležitých informací. Vyhledávat můžete podle registrační značky, čísla vin, čísla motoru nebo třeba podle čísla podvozku.

Novinky

09-10-2010 - Dovoz aut z Německa

Dovoz aut z Německa je velice oblíbený hlavně z hlediska ceny vozidel. Některé vozidla se dají sehnat za mnohonásobně menší cenu než v tuzemsku. Dovoz vozidel má několik výhod a nevýhod, občas bývá vetší problém dovézt auto a vyřídit všechny potřebné doklady. Byrokracie často komplikuje převod vozidel na české majitele.

20.01.2010 - Povinné ručení a porovnání

V poslední době se stalo sjednávání povinného ručení po internetu velice oblíbené a to z mnoha důvodů. Sjednání online vám ušetří hodně času s vyřizováním a papírováním, umožní vám sjednat povinné ručení během 10 minut. Další výhodou je porovnání povinného a vybrání té nejvíc vhodné varianty pro váš vůz i vaši peněženku.

21.12.2009 - Motorové vozidla a pojištění

V poslední době je velice oblíbené pojištění motorových vozidel online. Tento způsob vyhledání nejlevnějšího povinného ručení má hodně výhod. Nemusíte chodit na pobočku a nemusíte se starat o výběr pojištění. Počítač vám automaticky najde nejvýhodnější a nejlevnější nabídky. Na vás už jenom zbývá vybrat si to nejlepší nabídky, zaplatit a vyplnit několik formulářů. Vše proběhne z pohodlí vašeho domova.