Chcete další informace o dovozu aut? Podívejte se na auta z dovozu diskuzní fórum.

Mobile.de

mobile.de

Pokud uvažujete o koupi vozu z Německa tak doporučuji navštívit tento internetový portál, který se netají tím, že má největší nabídku vozů v Německu (na internetu). Také je třeba zdůraznit, že zde nekoupíte jen vozidla, ale také motorky a speciální vozy, například pro postižené.

Hned jak vejdeme na stránku, je třeba si přepnout jazyky, v nabídce najdete dokonce přímo Český. Upozorňuji, že všechny texty nejsou přeloženy, zejména ty, co si zadá přímo prodejce. Poté už si úplně jednoduše najdete značku a model, o který byste měli zájem. Samozřejmě můžete také vyhledávat podle ceny, roku výroby a spousty dalšího. Vyhledávání je dokonce tak podrobné, že si můžete vybrat barvu vozu, výbavu, v jaké se nachází emisní třídě (Euro 1-5) a mnoho dalšího podrobného vyhledávání.

Pokud již máte zadané o jaké vozidlo máte zájem tak vám vyskočí jednoduchá a přehledná nabídka. Poté nabídku rozkliknete a naleznete zde podrobné informace o vozu, také informace na prodejce a kontaktní formulář. Pokud nemáte z nakupování přes internet dobrý pocit, což má asi většina lidí. Auto si samozřejmě po dohodě s majitelem můžete jet prohlédnout. Navíc Mobile.de si prověřuje 90% zadaných inzerátů a ručí za jejich pravost a kvalitu. Samozřejmě tím vás nechceme nějak odradit od toho aby jste byli opatrní, jelikož opatrnosti není nikdy dost a podvodníci se najdou bohužel všude. Doporučuji tedy si pro auto o které máme zájem osobně dojet a hned si ho odvézt. Na druhou stranu inzeráty zadávají Němci a mezi těmi nenalezneme tolik podvodníku jako u nás, ale opravdu opatrnosti není nikdy dost.

Navíc Mobile.de si prověřuje 90% zadaných inzerátů a ručí za jejich pravost a kvalitu.

Na mobile.de nalezneme takřka každou značku a skoro všechny vozy, které po Evropských silnicích jezdí. Jak už bylo řečeno najdeme zde speciálně upravené vozy pro postižené, nákladní vozidla a motocykly snad všech značek. Nalezneme zde objemy motoru od 1.2 litrů až do 7-mi litrové monstra, také zde najdeme i 50ti ale také třeba 700 koňové vozy. Zkrátka a jasně řečeno vozy od A do Z.

Novinky

09-10-2010 - Dovoz aut z Německa

Dovoz aut z Německa je velice oblíbený hlavně z hlediska ceny vozidel. Některé vozidla se dají sehnat za mnohonásobně menší cenu než v tuzemsku. Dovoz vozidel má několik výhod a nevýhod, občas bývá vetší problém dovézt auto a vyřídit všechny potřebné doklady. Byrokracie často komplikuje převod vozidel na české majitele.

20.01.2010 - Povinné ručení a porovnání

V poslední době se stalo sjednávání povinného ručení po internetu velice oblíbené a to z mnoha důvodů. Sjednání online vám ušetří hodně času s vyřizováním a papírováním, umožní vám sjednat povinné ručení během 10 minut. Další výhodou je porovnání povinného a vybrání té nejvíc vhodné varianty pro váš vůz i vaši peněženku.

21.12.2009 - Motorové vozidla a pojištění

V poslední době je velice oblíbené pojištění motorových vozidel online. Tento způsob vyhledání nejlevnějšího povinného ručení má hodně výhod. Nemusíte chodit na pobočku a nemusíte se starat o výběr pojištění. Počítač vám automaticky najde nejvýhodnější a nejlevnější nabídky. Na vás už jenom zbývá vybrat si to nejlepší nabídky, zaplatit a vyplnit několik formulářů. Vše proběhne z pohodlí vašeho domova.