Chcete další informace o dovozu aut? Podívejte se na auta z dovozu diskuzní fórum.

Autoscout.de

autoscout.de

Webový server Autoscout.de je jedinečné místo pro vyhledávání ojetých vozidel. Propracovaný systém vám poskytne komfortní hledání, výběr a porovnání vozidel dle řady kritérií, které si můžete volit dle libosti. Autoscout.de je i v české lokalizaci, takže si může prakticky každý najít v rámci celé Evropy auto dle svých požadavků.

Vyhledávání na Autoscout.de

Vyhledávání ojetých vozidel na Autoscout.de je velmi intuitivní. Vše je velmi přehledně členěno a při zadávání kritérií je vždy jasně specifikována daná nabídka. Vše začíná od určení značky vozidla, kde se následně objeví volba pro modely daného výrobce. Dále si můžete navolit rozmezí, za jakou cenu v Eurech chcete vozidla vyhledat. Následuje udání rozmezí stavu tachometru a období, kdy bylo vozidlo poprvé registrováno. Navíc si můžete specifikovat vzdálenost od určitého poštovního směrovacího čísla, v němčině PLZ.

Následně jsou k dispozici zaškrtávací možnosti, zda hledat v rámci celé Evropy, zda vybrat inzeráty pouze s fotografií, či pouze nabídka specializovaných obchodníků s ojetými vozy. V rozšířeném vyhledávání se nabízejí možnosti jako barva karoserie, druh pohonných hmot, výkon, druh vozidla či stáří inzerátu. I podle těchto kritérií můžete své hledání filtrovat. Navíc jsou do nabídky pro vyhledávání doplněny další specifické aspekty pro různé druhy vozidel, které dále zpřesňují vyhledávací kritéria.

Po vyhledání na základě nastavených parametrů obvykle vyjede seznam dostupných a inzerovaných vozů se zadanými kritérii.

Prohlížení

Po vyhledání na základě nastavených parametrů obvykle vyjede seznam dostupných a inzerovaných vozů se zadanými kritérii. Pokud se tak nestane, jsou kritéria buď velmi úzce pojata, nebo jim zkrátka neodpovídá žádné dostupné vozidlo. Při prohlížení vyhledaného seznamu vozidel je možné využít různého řazení. A to podle značky, prvního přihlášení vozu, stavu tachometru či podle ceny. Vše je možné sestupně či vzestupně. Takový způsob řazení dává další možnost jak si zpřehlednit tento seznam. Navíc zde existuje možnost vybrat si tři vozidla a navzájem porovnat jejich parametry. Takové porovnání zpřehlední celé prohlížení, jelikož máte proti sobě jasně postavené charakteristiky jednotlivých vozidel a nemusíte tedy vše tisknout, překlikávat mezi okny či porovnávat jiným způsobem.

Novinky

09-10-2010 - Dovoz aut z Německa

Dovoz aut z Německa je velice oblíbený hlavně z hlediska ceny vozidel. Některé vozidla se dají sehnat za mnohonásobně menší cenu než v tuzemsku. Dovoz vozidel má několik výhod a nevýhod, občas bývá vetší problém dovézt auto a vyřídit všechny potřebné doklady. Byrokracie často komplikuje převod vozidel na české majitele.

20.01.2010 - Povinné ručení a porovnání

V poslední době se stalo sjednávání povinného ručení po internetu velice oblíbené a to z mnoha důvodů. Sjednání online vám ušetří hodně času s vyřizováním a papírováním, umožní vám sjednat povinné ručení během 10 minut. Další výhodou je porovnání povinného a vybrání té nejvíc vhodné varianty pro váš vůz i vaši peněženku.

21.12.2009 - Motorové vozidla a pojištění

V poslední době je velice oblíbené pojištění motorových vozidel online. Tento způsob vyhledání nejlevnějšího povinného ručení má hodně výhod. Nemusíte chodit na pobočku a nemusíte se starat o výběr pojištění. Počítač vám automaticky najde nejvýhodnější a nejlevnější nabídky. Na vás už jenom zbývá vybrat si to nejlepší nabídky, zaplatit a vyplnit několik formulářů. Vše proběhne z pohodlí vašeho domova.