Chcete další informace o dovozu aut? Podívejte se na auta z dovozu diskuzní fórum.

Německé autobazary

Velké německé autobazary mají samozřejmě aktualizovaný online seznam svých vozidel i na internetu. Snaží se neprodávat pouze německým klientům, ale stále více i do celé Evropy. A právě proto jsou často i www stránky těchto autobazarů lokalizovány do několika jazyků, češtinu nevyjímaje, jelikož právě čeští kupci jsou jedni z těch aktivnějších, kteří rádi nakupují ojeté kvalitní vozy v Německu.

AutobazarOdkazLokalizace
Mobile.dewebAno(česká)
Autoscout.dewebAno(česká)
Webmobil24.dewebAno(česká)
auto.dewebNe
Auto24.dewebNe
Webauto.dewebAno(česká)
mobile.de

Největší autobazar - Mobile.de

Autobazar Mobile.de má standardní nabídku vyhledávání, kde se zadávají základní parametry hledaného vozidla. A to značka a model, cena od a do, maximální počet najetých kilometrů, druh paliva či vzdálenost od zadaného PSČ. V podrobném vyhledávání navíc naleznete možnosti jako druh převodovky, zda chcete vyhledat i poškozené vozidla, z jaké země původu má být hledané vozidlo a další standardní vyhledávací kritéria jako klimatizace, počet sedadel, počet dveří, barva, emisní třída a řada dalších, které zde nemá smysl více vypisovat. Autobazar Mobile.de se snaží být věrohodný a bezpečný. Proto také poskytuje řadu užitečných rad, jak postupovat při nákupu vozu v zahraničí. Snaží se předejít rizikům a problémům, které by mohly potenciálně vzniknout špatnou informovaností jejich zákazníků. Tím vytvářejí velmi přátelské prostředí pro vyhledávání, prohlížení a následný nákup ojetého vozu.

Novinky

09-10-2010 - Dovoz aut z Německa

Dovoz aut z Německa je velice oblíbený hlavně z hlediska ceny vozidel. Některé vozidla se dají sehnat za mnohonásobně menší cenu než v tuzemsku. Dovoz vozidel má několik výhod a nevýhod, občas bývá vetší problém dovézt auto a vyřídit všechny potřebné doklady. Byrokracie často komplikuje převod vozidel na české majitele.

20.01.2010 - Povinné ručení a porovnání

V poslední době se stalo sjednávání povinného ručení po internetu velice oblíbené a to z mnoha důvodů. Sjednání online vám ušetří hodně času s vyřizováním a papírováním, umožní vám sjednat povinné ručení během 10 minut. Další výhodou je porovnání povinného a vybrání té nejvíc vhodné varianty pro váš vůz i vaši peněženku.

21.12.2009 - Motorové vozidla a pojištění

V poslední době je velice oblíbené pojištění motorových vozidel online. Tento způsob vyhledání nejlevnějšího povinného ručení má hodně výhod. Nemusíte chodit na pobočku a nemusíte se starat o výběr pojištění. Počítač vám automaticky najde nejvýhodnější a nejlevnější nabídky. Na vás už jenom zbývá vybrat si to nejlepší nabídky, zaplatit a vyplnit několik formulářů. Vše proběhne z pohodlí vašeho domova.