Chcete další informace o dovozu aut? Podívejte se na auta z dovozu diskuzní fórum.

Auto24.de

auto24.de

Auto24.de patří k oblíbeným online prodejců vozidel. Precizně zpracovaný web je velmi intuitivní a díky grafickému zobrazení velmi přehledný. Při volbě vyhledávání nemusíte zná německý jazyk, ale podle obrázku zvolíte požadovaný druh vozidla. Zajímavostí je možnost vyhledávání autobusů či jednotlivých náhradních dílů všech druhů vozidel.

Při vyhledávání osobního automobilu je k dispozici standardní vyhledávač, kde si zadáte požadovaná kritéria. Jde především o výrobce, model, druh vozidla, stav vozidla (nové, ojeté, veterán), druh paliva, počet kilometrů, rok prvního přihlášení, výkon, cenu a zemi, ve které by se mělo hledané vozidlo nacházet. Po vyhledání je k dispozici seznam vozidel, který si můžete seřadit dle velkého množství kritérií – ceny, počtu kilometrů, data přihlášení, prodávajícího, výkonu či místa. U řady inzerátů je velké množství detailních fotek, takže i pouhý zevrubný pohled na inzerované vozidlo vám muže nabídnou řadu užitečných informací.


Novinky

09-10-2010 - Dovoz aut z Německa

Dovoz aut z Německa je velice oblíbený hlavně z hlediska ceny vozidel. Některé vozidla se dají sehnat za mnohonásobně menší cenu než v tuzemsku. Dovoz vozidel má několik výhod a nevýhod, občas bývá vetší problém dovézt auto a vyřídit všechny potřebné doklady. Byrokracie často komplikuje převod vozidel na české majitele.

20.01.2010 - Povinné ručení a porovnání

V poslední době se stalo sjednávání povinného ručení po internetu velice oblíbené a to z mnoha důvodů. Sjednání online vám ušetří hodně času s vyřizováním a papírováním, umožní vám sjednat povinné ručení během 10 minut. Další výhodou je porovnání povinného a vybrání té nejvíc vhodné varianty pro váš vůz i vaši peněženku.

21.12.2009 - Motorové vozidla a pojištění

V poslední době je velice oblíbené pojištění motorových vozidel online. Tento způsob vyhledání nejlevnějšího povinného ručení má hodně výhod. Nemusíte chodit na pobočku a nemusíte se starat o výběr pojištění. Počítač vám automaticky najde nejvýhodnější a nejlevnější nabídky. Na vás už jenom zbývá vybrat si to nejlepší nabídky, zaplatit a vyplnit několik formulářů. Vše proběhne z pohodlí vašeho domova.