Chcete další informace o dovozu aut? Podívejte se na auta z dovozu diskuzní fórum.

Auto.de

auto.de

Auto.de je dalším z řady velkých inzertních bazarů, který však není lokalizován do českého jazyka, čímž odradí řadu potenciálních kupců, avšak díky své nabídce by rozhodně neměl zůstat bez povšimnutí. Na úvodní obrazovce si zvolíte jaký druh vyhledávání vůbec chcete, tedy zda hledáte automobil, motocykl, obytný či nákladní vůz nebo dokonce pouze pneumatiky.

Vyhledávání je klasické jako u obdobných online bazarů, kdy zadáváte kritéria, které u hledaného vozu vyžadujete, mezi ty hlavní zde patří značka a model vozu, druh paliva, rozmezí pro první přihlášení vozu,výkon, cenové rozpětí a vzdálenost vozu od zvoleného poštovního směrovacího čísla.

Po vyhledání je k dispozici přehledný seznam vozidel se zadanými kritérii a obrázky. Zajímavostí na tomto webu je určitě vyhledávání pneumatik. Zvolíte si druh vozidla, druh pneumatik a jejich parametry. Následně vám systém vyhledá podle zadaných údajů odpovídající pneumatiky s různými cenami. Je pak již pouze na vás, jaký druh a značku zvolíte.

Zajímavostí na tomto webu je určitě vyhledávání pneumatik.

Novinky

09-10-2010 - Dovoz aut z Německa

Dovoz aut z Německa je velice oblíbený hlavně z hlediska ceny vozidel. Některé vozidla se dají sehnat za mnohonásobně menší cenu než v tuzemsku. Dovoz vozidel má několik výhod a nevýhod, občas bývá vetší problém dovézt auto a vyřídit všechny potřebné doklady. Byrokracie často komplikuje převod vozidel na české majitele.

20.01.2010 - Povinné ručení a porovnání

V poslední době se stalo sjednávání povinného ručení po internetu velice oblíbené a to z mnoha důvodů. Sjednání online vám ušetří hodně času s vyřizováním a papírováním, umožní vám sjednat povinné ručení během 10 minut. Další výhodou je porovnání povinného a vybrání té nejvíc vhodné varianty pro váš vůz i vaši peněženku.

21.12.2009 - Motorové vozidla a pojištění

V poslední době je velice oblíbené pojištění motorových vozidel online. Tento způsob vyhledání nejlevnějšího povinného ručení má hodně výhod. Nemusíte chodit na pobočku a nemusíte se starat o výběr pojištění. Počítač vám automaticky najde nejvýhodnější a nejlevnější nabídky. Na vás už jenom zbývá vybrat si to nejlepší nabídky, zaplatit a vyplnit několik formulářů. Vše proběhne z pohodlí vašeho domova.